Tanečné kurzy pre stredné školy

Milí študenti,

predstavujeme Vám tanečný kurz, na konci ktorého spoznáme Kráľa a Kráľovnú plesu! Keď je niektorý kurz nezabudnuteľný, tak je to práve tento. Aby ste sa u nás od samého začiatku cítili ako králi, naše kurzy vyučujeme vo veľkých tanečných sálach, v ktorých budete mať dostatok priestoru pre seba a svojich spolužiakov. Nachádzame sa v samom centre Bratislavy- v časti Nové Mesto, Tehelné pole, Tehelná 26, s veľmi dobrou dostupnosťou spojmi MHD z celej Bratislavy.

Naše priestory sú špeciálne navrhnuté pre potreby Venčekového kurzu a Venčekového plesu, čím Vám vieme vytvoriť nezabudnuteľné podujatie na kľúč, v najvyššej kvalite, ale stále za rozumné ceny.

Koľko kurz trvá a ako často sa trénuje?

Na kurzoch je k dispozícii priestranný parket, zrkadlové steny, kvalitné ozvučenie, audiovizuálna technika, príjemné zázemie a hlavne kvalitní diplomovaní lektori s dlhoročnou praxou. Náš tanečný kurz sa začína na jeseň alebo na jar, trvá 13 týždňov, obsahuje 12 tréningov po 90 minút , plus 1 extra opakovací tréning navyše. Termín výučby si vyberáte sami: pondelok až piatok, v čase od 13.00 do 21.00 hod. Čím skôr sa ako trieda prihlásite, tým máte väčšiu možnosť vybrať si ideálny deň a čas výučby.

Čo Vás naučíme?

Naučíme vás základné kroky a figúry tancov Tango, Valčík, Foxtrot, Waltz, Cha-cha-cha, Salsa,  Polka, Mambo, Jive  a pripravíme Vás na Venčekový ples. 

Ako kurz končí?

Tanečný kurz vyvrcholí Vašim Venčekovým plesom, kde za prítomnosti svojich rodičov a hostí prežijete nezabudnuteľný večer na konci ktorého spoznáme Kráľa a Kráľovnú plesu. Organizácia Venčekového plesu a bohatý program večera je pre nás samozrejmosťou. Spokojnosť a dobré referencie našich absolventov sú našou reklamou.                               

Dá sa naše priestory navštíviť pred tým ako sa prihlásite?

Áno- pozývame Vás!

Pred tým, ako sa rozhodnete pre svoj Venčekový kurz - absolvujte u nás návštevu našej tanečnej školy s prehliadkou priestorov, získajte odpovede na otázky ktoré Vás zaujímajú. Stačí si dohodnúť termín návštevy u manažérky zodpovednej za Venčekové kurzy: K. Ondrovičová - + 421 907 311 574. Objednajte si súkromnú prezentáciu nášho venčekového kurzu  priamo u Vás v škole, vo Vašej triede, v čase pondelok- piatok 8.00-15.00 hod.

OBJEDNÁVKA PREZENTÁCIE: +421907 311 574

Prihláste sa, a zaplaťte pohodlne cez mobil či počítač, v sekcii Prihláška, a vidíme sa s celou triedou na tanečnom parkete!