Svadobný tanec

Milí snúbenci, 

sme nadšení, že môžeme byť súčasťou Vášho svadobného dňa a pripraviť Vám ten najkrajší Svadobný tanec!

Máme pre Vás množstvo voľných termínov, 4 priestranné tanečné sály, milých a skúsených lektorov, ktorí sa tešia že Vás spoznajú a vytvoria Vám tanec na mieru!

 

 

Využite naše SÚKROMNÉ SVADOBNÉ LEKCIE IBA PRE VÁS!

Naše centrum je pripravené asistovať Vám vo Váš veľký deň, a to Svadobnou tanečnou prípravou. Naši milí a profesionálni lektori sú pripravení splniť Vám aj najnáročnejšie predstavy, prekonať mindráky z tanca, či vytvoriť tanec snov na mieru. 

Ako začať?

Konzultáciou. Kontaktujte nás, radi si dohodneme bezplatnú konzultáciu, alebo všetko podstatné prejednáme telefonicky: 0911 025 050, alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Kedy začať?

Ideálne 2 mesiace pred svadbou, kedy ešte nenastúpil stres, a zhon z nespočetne veľa svadobných príprav. Alebo aj hocikedy potrebujete. Ak ste doposiaľ nevedeli, či svadba bude aj so Svadobným tancom, expresne Vám zostavíme plán lekcií aj vrámci jedného týždňa.

Koľko lekcií absolvovať?

Pokiaľ nemáte žiadne tanečné skúsenosti, doporučujeme najskôr s lektorom prejsť základy jednotlivých tancov, vedieť sa orientovať v rytme, tanci, a priestore. A potom vybrať skladbu pre svadobný tanec a naučiť sa atraktívnu choreografiu. Bežne to zvládame s 5 lekciami tanca.

Kedy sa dá trénovať?

Deň a hodinu si vyberáte sami, lektor sa Vám prispôsobí- naše lekcie tanca sú individuálne lekcie tanca, čo znamená, že na lekcii ste prítomní iba Vy s partnerom, a Váš lektor. Preto doporučujeme skoré plánovanie, aby ste získali svoj ideálny termín. Pracujeme pre Vás od pondelka do nedele, od 10.00 do 21.00 hod. V praxi to znamená, že každá Vaša lekcia tanca sa môže konať aj v iný deň- keď to Váš harmonogram pred svadbou vyžaduje. My sa prispôsobíme.

Koľko stojí lekcia tanca?

Svadobný balíček 5 lekcií tanca/60 min a vytvorenie choreografie na mieru, na vašu vysnívanú pieseň, môžete mať za poplatok 180 euro.

Keď si lekcie objednajú aj Vaši kamaráti- tiež snúbenci, obe dvojice zaplatíte iba po 165 euro.

Vaši rodičia, či kamaráti, by chceli oprášiť tanečné zručnosti? Urobíme im súkromnú hodinu za špeciálnu cenu: 33 euro/ lekcia.

A už nikto na svadbe nebude sedieť v kúte :-)

Kde vyučujeme?

 

Máme dve lokality:

1. Tanec v meste, Tehelná 26- Nové Mesto

2. Štúdio KTC, Majerníkova 60- Karlova Ves